1-40 Kinderboeken

veiling / 28 maart 2011
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40]
kavel: 1
Van Spanje naar ons Land
-Reisbeschrijving van St. Nicolaas op steen gebracht naar de origineele schetsen van Corns de Buin voor -6 dec. uitg. Soestdijk, N.V. plaatdruk en uitgevers Mij. de Blauwvoet, ca. 1915. Wat sleets aan randen, maar vanwege fragiele formaat een redelijk goed exemplaar. -

verkocht € 140,00
kavel: 2
El Pintor
-Het levende boek, ca. 1945. 3 Decors (kamer, tuin, grasveld) in originele map met losse figuren (mensen en meubilair). -

verkocht € 50,00
kavel: 3
Het Lichtbeelden-Theater
-Uitgave van de Sala-spelen met het Roode Zegel. Ca. 1895. Compleet met 10 lichtbeelden en theatertje (31 x 45 cm). In orig. doos.-

verkocht € 300,00
kavel: 4
De Schoone Slaapster
--en andere sprookjes door A.T. Quiller-Couch. Naverteld uit het Oud-Fransch, bewerking van Elizabeth Couperus, ills. Edmund Dulac (tipped-in pl.). van Holkema & Warendorf, Amsterdam, [1911]. 115 pag., oplage van 350 ex., waarvan deze ongenummerd. In linnen geb. met opgeplakte plaat. -

verkocht € 120,00
kavel: 5
The Waterbabies Colour Lantern Set
-Charles Kinsley, ills. Warwick Goble, W. Butcher & Sons, ltd. Camera House, London. Incl. Lantern Lecture. Complete set van 24 voorstellingen voor toverlantaarn in fraaie opbergdoos + de bijbeh. Lantern Lecture. In goede staat. -en De Waterkindertjes. C. Kinsley, bewerkt door M. van Vloten, ills. B. Midderigh-Bokhorst. 2e dr. Amsterdam, 1941 (rug deels los). -

verkocht € 100,00
kavel: 6
St. Nikolaas en zijn Knecht.
-J. Vlieger Amsterdam, ca. 1880. Litho, 16,2 x 23,5 cm. Afbeelding is gebruikt als voorzijde van boekuitgave Schenkman. + Dick Vande: Sinterklaas is weer in land! S Gravenhage, Van der Horst, ca. 1950. Geniet, 28 p.-

verkocht € 60,00
kavel: 7
Mari ten Kate: Zonder Moeder
-Aquarellen naar teekeningen van Mari ten Kate, met bijschrift van den Teekenaar. Uitgave H.C. Drose, Zwolle, ca. 1880. Folio, 48 x 34,5 cm. 7 tipped-in pl., met verhaal op dicht. -

verkocht € 50,00
kavel: 8
De Kleine Koning
-Een sprookje bij twaalf platen van Hans Pellar, verteld door Fritz von Ostini, vertaling van Top Naeff. Uitgegeven te Amsterdam in het jaar MCMX door Van Holkema & Warendorf. Folio 44 x 40 cm, in linnen band met goud-, zwart- en blauwopdruk. Op zwaar papier. Tipped-in plates. -

verkocht € 240,00
kavel: 9
Grietje kan koken!
-Een kinderkookboek voor kinderen van 6-12 jaar. A. Holst, Else Wenz-Vietor, Uitg. de Pelgrim Eindhoven. + Het vro-lijk ABC, gerijmd en getekend door Dick Vande. Van der Horst s Gravenhage, ca. 1950 -en 3 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 10
Tip en Top
-C.A. Pel, G. Kroone, uitg. onbek., ca. 1935. + Klein Duimpje, reclame uitgave C&A, ca. 1935 + Pimslim op de olifantenjacht, Semper in Equo, Amsterdam, ca. 1935. - en 2 andere. -

verkocht € 60,00