100-187 Oude Boeken

veiling / 28 maart 2011
[100 - 109] [110 - 120] [121 - 130] [131 - 140] [141 - 150] [151 - 160] [161 - 172] [173 - 182] [183 - 187]
kavel: 173
Woordenboek
-Dialogues en quatre langues, Francoise, Espagnole, Italienne & Allemande. Amsterdam, L. en D. Elzevier, 1656. 231 p. In perkamenten band.-

verkocht € 170,00
kavel: 174
The Dance of Death
-Exhibited in elegant engravings on wood with a dissertation on the several representations of that subject but more particularly on those ascribed to Macaber and Hans Holbein. Francis Douce Esq. F.A.S., London, William Pickering, 1833. xi,(1), 262, (14)p. en xlix platen.-

verkocht € 80,00
kavel: 175
Description de la Route en Fer
-A établir d'Anvers a Cologne. Mémoire a l'appui du projet d'in chemin a ornières de Fer, (..), Simons et de Ridder, ingénieurs ponts et chaussées. Sec. ed. Brussel, 1833. viii, 90 (1) p. met 7 uitklapkaarten en een kaart van de route en fer projetée, entre Anvers - Bruxelles la Meuse et le Rhin.-

verkocht € 100,00
kavel: 176
British Fresh-Water Fishes
-Houghton, Rev. William, W. Mackenzie, London, 1879 1e dr. 2 Vols. XXVI, 204 p. Met 41 kleurenlithos, één van elke beschreven soort. En vele ills. door A.F. Lydon. In vergulde geill. leren band.-

verkocht € 600,00
kavel: 177
Erasmus (1469?-1536)
- Omnia quam antehac emendatoria. Annotationes Des. Erasmi et Egnatij cognitu dignae. C. Suetonius Tranquillus, Aelius Spartianus, (..), Basileae in officina Frobeniana, 1533. Blindgestempelde orig. perkamenten band, geribbelde rug, metalen gespen. 3e editie van de Sciptores Histoiae Augustae, met commentaar van Erasmus (1e ed. 1518). Collectie biografien van Romeinse heersers. (44), 786, 84 p. -

verkocht € 800,00
kavel: 178
Nederlandse Displegtigheden
-- vertoonende het gebruik, en misbruik aan den dis in het houden van maaltyden en het drinken der gezondheden, enz. onder de oude Batavieren, Vorsten, Graaven, Edelen, en andere Nederlanderen. (..) K. van Alkemade. 3 vols., (138), 562 + (10), 557, (67) + (92), 612, (58) p. in perkament. 2 Titelpag. en 15 grav. -

verkocht € 370,00
kavel: 179
Papieren Theater ca. 1840
-Groot kindertheater, 64 x 55 x 46 cm. Houten theater op verhoging, met stenen versieringen, houten lagen, met wapen "W" geflankeerd door 2 leeuwen. Litho op hout geplakt. Origineel theater in lagen met 2 handgekleurde achterpanelen. 2 Panelen, 6 smalle zijdecors, 8 figuren en 28 requisiten. -
€ 1000 - € 2000
kavel: 180
Papieren Theater
-Klein theater, ca. 1830, met 6 smalle decorstukken en een achterdecor met aan versozijde andere voorstelling. Met 19 beweegbare marionetten aan metalen houders, 13 losse metalen houders, 4 staande figuren (wellicht van een ander theater) en 12 losse beweegbare figuurtjes. -
€ 700 - € 1200
kavel: 181
Papieren Theater: Opéra.
-Papier op hout, 64 x 58 x 44 cm. Frankrijk, ca. 1850. Houten bodem en Enkele wormgaatjes in het front. 4 zijdecors en achterwand met aan versozijde andere voorstelling. Circus en dorpsgezicht met stadshuis. Met enkele series Franse en Duitse figuren; 10 figuren "der Gestiefelte Kater" (11 figuren), "Der Kleine Robinson" (6 figuren), in originele zakjes - en 22 diverse figuren. -
€ 600 - € 1200
kavel: 182
Papieren Theater
-Frans theater met twee achterdecors met aan versozijde ander decor. 36,5 x 47,5 cm. Rechtzaal, Kerk, Keukeninterieur en Café. Met 4 zijdecors voor alle decors. Twee extra inzetstukken voor een zijpaneel - en 10 figuren van sprookje Genoviève (waarschijnlijk uit ander theater?). Voorstuk en figuren niet aanwezig. -
€ 350 - € 700