veiling / 28 maart 2011 / 100-187 Oude Boeken
[104] [105] [106] [107] [108]
kavel: 106 verkocht € 260,00

Groot-Algemeen Apothekers Woordenboek in twee delen.

Vervattende de voorschriften der samengestelde geneesmiddelen, die in alle bekende dipensatorien worden gevonden uit meer dan LXXX zoo oude als nieuwe Artsenyboeken. Kornelis Elzevier, Amsterdam, H. Gartman, W. Vermandel en J.W. Smit, 1790. Incl. titelplaat door Wed. S. Schouten en Zn, en Gerrit de Groot, 1754. (26), 1105 + 966 p.
Leren rug, kartonnen platten. Platten sleets en voorplat dl. I los van band. Roestvlekjes, verder goed.

(totaal 2).