150-190 Literatuur

veiling / 8 november 2011
[150 - 160] [161 - 170] [171 - 180] [181 - 190]
kavel: 150
Hermina de Graaf - De Zeevlam
-Cornamona Pers, 1985. Eerste druk. Een van de 50 exemplaren op Ingres-Büttenpapier van de Hahnemühle, die door Van Daal in half linnen en marmerpapier zijn gebonden. In foudraal. Uit privé-bibliotheek Geert van Daal. Dit is nr. XXX-
€ 60 - € 90
kavel: 151
Marina Tsvetajeva - Nieuwjaarsgroet
-Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn, 1998. In geel linnen gebonden, 31 (9) p. Nr. 100 van 100. + Louis Couperus - De Binocle. Arethusa Pers, 1994. Bezorgd en van een toelichting voorzien door H.T.M. van Vliet. Nr. 98 van de 50 gebrocheerde exemplaren (totale opl. 100), met een bandontwerp van Geert van Daal.-
€ 35 - € 70
kavel: 152
Louis Couperus - De Binocle
-Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn, 1994. Bezorgd en van toelichting voorzien door H.T.M. van Vliet. Er verschenen 50 in linnen gebonden ex. met bandontwerp door van Daal. Dit is een exemplaar HC uit privé-bibliotheek Geert van Daal.-
€ 100 - € 200
kavel: 153
Simon Vestdijk - Blauwbaard en Reus
-Cornamona Pers, 1982. Oplage 175 ex., waarvan 50 ex. door Geert van Daal gebonden in halfleren band, voorzien van handgemarmerde platten in foudraal. Voor Mieke Vestdijk- van de Hoeven, Dick en Annemieke Vestdijk en de Uitgever werden enkele exemplaren gemerkt h.c. vervaardigd. Dit is het exemplaar h.c. uit privé-collectie Geert van Daal.-
€ 200 - € 350
kavel: 154
Jan Eijkelboom - Zorgzaamheid
-Cornamona Pers, 1983. Vertaling van Care, Richard Murphy. Totale opl. 200 ex. Hiervan werden 25 exemplaren in leer gebonden met gemarmerde platten, in foudraal gestoken. Dit is nr. 24, gesigneerd door Eijkelboom. + Care, Richard Murphy, vertaald door Jan Eijkelboom. Een van de 125 gebrocheerde ex. in handgemarmerd papieren omslag in foudraal. -
€ 50 - € 80
kavel: 155
F. Bordewijk - Bloesemtak
-Distelkamp en Arethusa Pers, 2001. Oplage 125 ex. In half marokijnleder gebonden met door Lia van Daal gemaakt batikpapier voor de platten. In foudraal. Het boek is voorzien van zijden kapitalen. Met vijf voor de uitgave vervaardigde en gesigneerde etsen van Wim van der Meij. Nr. 29.-

verkocht € 100,00
kavel: 156
The Thousand and One Nights
-Commonly Called in England, The Arabian Nights Entertainments. E.W. Lane (vert.), C. Knight and Co., London, 1841. 3 delen, vele houtgravures, gebonden in half marokijn met rijkelijk vergulde rug, goud op snee.-

verkocht € 280,00
kavel: 158
Jan H. Eekhout
-Grote collectie typoscripten van de auteur, incl. 1 roman ("Jermolijn") met handgeschreven correcties en een aantal korte verhalen, gedichten, vertalingen uit het Latijn, correspondentie en opzetjes, los in 4 kartonnen mappen.-

verkocht € 150,00
kavel: 159
Simon Carmiggelt - Twin Set
-Zondagsdrukkers, 1954. 18 p., touwgebonden. Nummer 31 van 50. Mooi ex. -

verkocht € 100,00
kavel: 160
Simon Carmiggelt - Duiven Melken
-Zondagsdrukkers, Amsterdam, 1955. 18 p. Touwgebonden. Nr. 9 van 40 ex.-

verkocht € 100,00