750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 750
Marten Toonder - Aangrijpende Achterkanten
-Conomora Pers, 1982. 60 p. Gedrukt op Hollands Druk van Van Gelder Papier door Killarney Printing Works Ltd., Killarney. Oplage 175 door de auteur gesigneerde ex. 25 exemplaren werden gebonden in een leren rug. Van deze exemplaren werd het voorplat door de auteur met de hand ingekleurd. Dit is een exemplaar HC, met een door Toonder hand ingekleurde voorkant, Voorzien van een speciaal voor de gelegenheid gemaakt foudraal door Geert van Daal.-

verkocht € 900,00
kavel: 751
Bert Bus - Archie de man van Staal
-Originele pagina, gepubliceerd in de Sjors 22, 1973. Waarin monster Archie en zijn vrienden overvalt. Oost-Indische inkt, 40 x 57 cm. In lijst. Gesigneerd door Bert Bus.-

verkocht € 100,00
kavel: 752
Peter de Smet: Originele tekening
-Gepubliceerd als voorkant van het blad Graficus, 12 oktober 1989. " ..Ben ik hier bij Ifra" Full colour, gemengde techniek. 31 x 22 cm. In lijst.-

verkocht € 370,00
kavel: 753
Marten Toonder: Tovertekenschijven
-Complete set van 8 tovertekenschijven en de reclame die hiervoor werd gemaakt in de Prinses, 1964. + Quaker Oats plaatjesalbum, incompleet, maar in nieuwstaat met losse plaatjes, originele enveloppe en inlegvel - en de 24 Beloningsstempels in orig. doosjes.-

verkocht € 150,00
kavel: 754
Hans G. Kresse - Eric de Noorman
-Presentatie-exemplaar "De vloek van het Goud", bedoeld voor belangstellende uitgevers. Oblong, compleet in 48 stroken. Gebruikt door Anton de Zwaan die salesman was voor de Toonder Studio's toendertijd. 27 x 15,5 cm.-

verkocht € 400,00
kavel: 755
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - 4 Originele pagins's van het storyboard voor de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel"
-Met plaatjes 59 tm 72. Waarin Tom Poes door Zwelgje de grot uit wordt gejaagd en van de rots aftuimelt. Storyboard voor het uiteindelijke verhaal. Zwarte inkt met blauwe steunkleur. Toonder Studio's 1981. -
€ 250 - € 500
kavel: 756
Marten Toonder/Bjørn Frank Jensen - Agekeurd ontwerp affiche "Als je begrijpt wat ik bedoel"
-Potlood met blauwe steunkleur. 18,5 x 25 cm. Een van de ontwerpen die voor het filmaffiche werden gemaakt en in de lade van Jensen achterbleven. -
€ 150 - € 250
kavel: 757
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Model 3 zingende alligator
-Sheet met ontwerp van de 3 zangers uit de balscene in de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel", met aantekeningen voor inkleuring en enkele zijschetsen van zingende alligators. -

verkocht € 120,00
kavel: 758
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Model sheet Wammes Waggel
-Ca. 1981. Met 6 modellen van Wammes Waggel, gemaakt als voorbereiding op de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel". Om de figuren wat aantekeningen in het Engels ("Wammes is a goose! Not a duck) , waarschijnlijk gemaakt voor het Japanse team dat meewerkte aan de tekenfilm. 20 x 30 cm.-

verkocht € 150,00
kavel: 759
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Hiep Hieper
-Plaat me drie tekeningen van Hiep Hieper, in inkt, gemaakt ter voorbereiding op de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel". Ca 1981. 26 x 32, 5 cm. -
€ 75 - € 150