750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 860
Herge - Notre Jeu de l'oie Tintin et Milou
-[1946], ganzenbordspel met kuifje en bobbie. 29 x 40 cm. op karton. Besch. boven- en beneden middenvouw. + Les aventures de Tintin ; Tintin au Tibet, Casterman, 62 p. geb. met pap. rug, 1960. Redelijk goed ex., knikje l.o. en licht gesch. in hoekjes. + Compleet verhaal Kuifje in Afrika uit de Katholieke Illustratie, 1960 - en porceleinen ontbijtbordje Kuifje, uitg. Axis, Paris.-

verkocht € 340,00
kavel: 861
Herge - Professor Zonnebloem
-Houten kinderwandversiering, ca. 1953. Met stempel achterzijde, Maxmaxence, sujettiste Roland Guns, Bruxelles. Ca. 20 x 14 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 862
Jan Dickhoff (1911-1942) - Originele tekening: Sinistere Brouwsels
-Uit "Ik, Ibn Sina", Zuid-Hollandsche Uitg. Maatsch. 1936. Oost-Indische Inkt, 13 x 22,5 cm. -

verkocht € 225,00
kavel: 863
Marten Toonder/Toonder Studio's - Originele strook uit "Mina Bakgraag"
-Originele strook, oost-Indische inkt, met blauwe steunkleur. Met figuur Mina Bakgraag, reclame icoon voor Peja levensmiddelenbedrijf, Deventer, waarvoor Toonder in de oorlogsjaren een bioscoopfilm mocht maken. -

verkocht € 150,00
kavel: 864
Herge - Popol et Virginie
-Compleet verhaal uit Le Petit Vingtieme, 8 februari tm 16 augustus 1934. Met een aantal niet in boekvorm verschenen tekeningen en uitsnedes. -

verkocht € 500,00
kavel: 865
Disney: Micky Muis breekt eieren
-Ingeplakt boekje in tijdschrift De Reclame, no 26, 1932. Copyright P. van Amerongen, Amsterdam. 8 p. -

verkocht € 110,00
kavel: 866
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-De Zwarte Zwaan. Ill. uitg, 2000. Hc, linnen oblong, met bijgevoegde krantenstrook. Genummerd, 92 van 111. + Uit dezelfde serie - De Windmakers, 2000 en De Duistere Diamant, 2001. -

verkocht € 90,00
kavel: 867
Lucky Luke - Portfolios
-Duels, Lucky Luke licensing, 1999. Portfolio met daarin 10 prenten. De Franse oplage bedroeg 225 ex. De Nederlandse voor de verkoop bedoelde oplage bedroeg slechts 50 exemplaren, nrs. 225-275. Dit is nr. 243, gesign. door Morris. + Vogelvrij, (idem, nr. 246) - en De neven Dalton (idem, nog in folie)-

verkocht € 260,00
kavel: 868
(Sjors van de Rebellenclub) Bicot - Président de Club
-Martin Branner, Hachette, 1926. 56 p. Geb. uitg. met linnen rug. Gebruikssporen, maar nog goed in de band + 7 van de 11 eerste delen uit de serie. -

verkocht € 150,00
kavel: 869
Marten Toonder - Tom Puss on the warpath again
-Marten Toonder Studio's, ca. 1948. Showmateriaal voor belangstellende Engelstalige uitgevers. Met Tom Puss, Robby the Sleuth van Hans G. Kresse, Baron Bluf and Bartholomeus, Ben Busy door G. van de Weerd, Cappy (met onbekende Kappie stroken), Tinus Taks (=Tekko Taks) door Henk Kabos en Eric de Noorman (Hans G. Kresse). -

verkocht € 700,00