750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 870
TARDI - Schaakspel Pixi
-Jeu d'Echecs, Pixi Mini, Casterman/Tardi 1997. In oplage van 350 verschenen. Genummerd exemplaar. Miniatuurschaakspel met handgekleurde metalen figuren uit de verhalen van Tardi. In originele doos. Inclusief certificaat.-

verkocht € 260,00
kavel: 871
Marten Toonder - Tom Poes puzzles
-Luteijn & Zonen's Fabriek van Suikerwerken, Breskens, 1965. Complete reeks van 12 "Bim Bam" puzzels die gratis waren bij aankoop van Luteijn produkten. Alle 12 nog ingesealed.-

verkocht € 120,00
kavel: 872
Marten Toonder - Panda
-Panda en de Meester Detectief, Het laatste Nieuws, Brussel, 1950. Oblong, geniet, in goede staat. + Panda et le Maitre Aviateur, Ed. La libre Belgique, Bruxelles, 1949. Oblong, geniet, vaag plekje voorzijde, verder goed ex. - en Panda en de Meesterdief, De Bezige Bij, 1950. Hc, met linnen rug. Geschaafd aan hoeken, gebruikssporen, redelijk ex.-

verkocht € 70,00
kavel: 873
Marten Toonder - Tom Poes e.a.
-Lot met 42 diverse uitgaves van Toonder, o.a. Verkeerd Verkeer, RPS, 1953, losbladig in orig. mapje, Bezige Bij/Het Stripschapreeks 19x en de 4 uitgaves van Wolters, Groningen. -

verkocht € 85,00
kavel: 874
Marten Toonder curiosa - Puzzels
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1947: Op de Kermis (=Santbrink, 1988 p. 47: 5.1) en De schatten van Pikkin. Beide in orig. doos. Een elastiekstrook is aan de voorzijde van de doos blijven kleven. Verder compleet en in goede conditie. + Victoria puzzel in envelop, 1979 - en Aap te Paard, ca. 1950. Doos aan randen besch. -

verkocht € 80,00
kavel: 875
Marten Toonder - Tom Puss at the Panto
-Birn Brothers LTD, London, 1950. Gebonden, met linnen rug. Fraai geillustreerde uitgave die door de komst van het digitale tijdperk minder zeldzaam werd maar niet aan schoonheid heeft ingeboet. + In Nursery Rhymeland, Marks & Spencer LTD, Great Britain, 1948. Geb. met linnen rug (besch.) Beide exemplaren wat sleets maar aan binnenzijde goed.-

verkocht € 125,00
kavel: 876
Marten Toonder - De vijf stuivers van Wammes Waggel
-Leporello vouwstrip, uitgegeven door de Rijkspostspaarbank, 1953. Met gekleurde en ongekleurde platen. -

verkocht € 90,00
kavel: 877
Marten Toonder - Tom Poes Oberon Reeks
-Deel 1 tm 32, 1974-85 compleet. Inclusief het Klerenkoffertje en de boekenlegger.-

verkocht € 80,00
kavel: 878
Marten Toonder - Tom Poes en de wenswerkster
-De Muinck en Co - Deel 7, serie 3, 1953. + de overige 6 deeltjes uit de serie, in redelijke tot goede conditie. + Kappie op weg naar Hollywood, de Muinck & co, 1952 en 2 andere deeltjes uit de serie (van in totaal 4) + Kappie en De Zeewedstrijd, Friesche Vlag, 1957 en 5 (van de 6) andere deeltjes uit de serie - en Panda en de Meester-Oudheidkundige, de Muinck en Co, 1953 en 2 andere uit de serie.-

verkocht € 150,00
kavel: 879
Marten Toonder - Tom Poes
--Ontdekt het geheim der blauwe aarde, De Telegraaf/De Courant -Het nieuws van den Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 p. Versie op houthoudend papier + Tom Poes in den Toovertuin, 2e deel, 1942. 64 p. - en 10 andere oblongdeeltjes van Tom Poes, waarvan 7 uit de 2e serie, D.A.V.I.D., 1945-48 en Tom Poes en de Wilde Wagen, Het Vaderland, 1967 + de 2 andere deeltjes uit de reeks.-

verkocht € 140,00