750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 760
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Prlwyztkofski
-Modelsheet van de professor, met 4 originele tekeningen in potlood. Ter voorbereiding op de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel". 21 x 33 cm.-
€ 75 - € 150
kavel: 761
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Joost
-Modelsheet van de bediende, met 5 figuren. Potloodtekening. Favoriete figuur van Jensen. 21,5 x 33 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 762
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - Schets voor de poster van de tekenfilm "Als je begrijpt wat ik bedoel"
-ca. 1981. Voorschets in potlood van een van de posters die voor de tekenfilm werden gemaakt. 29 x 36 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 763
Toonder studio's/Bjørn Frank Jensen - SRV
-Uitgewerkte tv commercial 15 november 1974 in 14 originele platen en begeleidende ondertekst voor geluidsopname in map Toonder Studio's. -
€ 200 - € 300
kavel: 764
Marten Toonder/ Bjørn Frank Jensen - The Bommel Cure
-Compleet storyboard van nooit uitgebrachte tekenfilm "Tom puss+ Ollie Bumble - The Bommel Cure" in 138 originele potloodschetsen van 8 x 10 cm. Ca. 1955.-

verkocht € 2000,00
kavel: 765
Marten Toonder/Joop Geesink - Het spel van Tom Poes
-Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam, ca 1942. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Met 1 zeshoekig beginpunt, 6 naamkaartjes, aanlegkaartjes en fiches in originele doos. -

verkocht € 100,00
kavel: 766
Disney - Mikkie Muis
-Krantenstrips het Nieuws van den Dag 1937-1939. Met Mikkie in Marsepeinia -1773-1923 met enkele gerestaureerde stroken en een fotokopie, Mikkie en de Beurskrach nrs. 2048-2185, 1938. Mikkie uit kamperen 2292-2322, 1939 - en 3 andere verhalen. -

verkocht € 240,00
kavel: 767
Hans G. Kresse - Satanseiland
- Original Art Edition, Oberon, Haarlem / Panda, 's Gravenhage. 98 p., incl. door Kresse gesign. gelegenheidspag. + Originele pagina, pag. 87. Samen in cassette gestoken. Oplage 93. -

verkocht € 860,00
kavel: 768
F. Craenhals - Dedicase
-Ca. 1953. Afrikaan met fez. 11,5 x 15 cm. Uitgewerkte potloodtekening met achterop "Met order te maken in mijn capharnaam, heb ik die tekening van mijn vroegere jaren, terug gevonden. Misschien zult U het leuk vinden?"-

verkocht € 90,00
kavel: 769
Richard Corben
-Originele pagina Richard Corben 1978. Gemengde techniek. 39,5 x 29,5 cm.-
€ 950 - € 1500