750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 940
Hergé - Les Aventures de Tintin "L'affaire Tournesol"
-Escale Paris, 1987. Zeefdruk in oplage van 1500. 80 x 80 cm.-
€ 50 - € 100
kavel: 941
Marten Toonder - Schetsvellen voor Tentoonstelling N.R.C.
-Ca, 1955. Uit de collectie van Nelly van der Geer. Heer Bommel in verschillende poses. Signatuur Toonder rechtsonder. 30 x 24 cm. In lijst in passe-partout. -

verkocht € 1100,00
kavel: 942
-Ca, 1955. Uit de collectie van Nelly van der Geer. Joris Goedbloed in verschillende poses. Signatuur Toonder rechtsonder. 30 x 24 cm. In lijst in passe-partout. -

verkocht € 1100,00
kavel: 943
-Ca, 1955. Uit de collectie van Nelly van der Geer. Heer Bommel met verschillende gelaatsuitdrukkingen en poses. 26,5 x 19,5 cm. In lijst in passe-partout. -

verkocht € 1000,00
kavel: 944
Complete Collectie Kuifje, Lekturama
-In totaal 20 delen met de Kuifje cassette waarin 8 mini-albums. Lekturama, 1992. -

verkocht € 80,00
kavel: 945
Marten Toonder - Beeld Tom Poes en heer Bommel
-Het Beeloje, Dorst Holland. Kunststof, ca. 1990. Hoogte 60 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 946
Lot diverse stripboeken
-o.a. Franka, de Blauwe Venus, Big Balloon 1994. hc, luxe genumm. en gesign. met dedicase "even 'n palmpje brengen ..aan de nieuwe buren! .. die engerds?", refererend aan Dick Briel, tekenaar van Prof. Palmboom. + Tardi/Celine - Reis naar het einde van de nacht, van oorschot, 1989 + Hergé, Kuifje en de Alfa-kunst, Casterman, 1987 + Hans G. Kresse, Volk van Manitou, map met 7 prenten, Big Balloon, 1998 - en 28 andere.-

verkocht € 90,00
kavel: 947
Schetsboek Dick Briel (1950-2011)
-Schetsboek Dick Briel uit de eind jaren '80. Gebruikt als oefen - en voorstudie-album, vol prachtige uitgewerkte potlood- en pentekeningen, voornamelijk portretten, waaronder figuren uit Professor Palmboom. Ca. 90 pagina's vol originelen. Afmeting boekje 15,5 x 11 cm.-
€ 400 - € 700
kavel: 949
Marten Toonder - Steiff pop Heer Bommel
-Steiff, 1998. Nog in originele verpakking, 40cm. Gemaakt voor de Nederlandse markt in een oplage van 3000 stuks, dit is nr. 1877-

verkocht € 70,00
kavel: 950
Marten Toonder - Steiff pop Tom Poes
-Steiff, 2001. Nog in originele verpakking, 28 cm. Gemaakt voor de Nederlandse markt in een oplage van 3000 stuks, dit is nr. 1631.-

verkocht € 60,00