750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 951
Dick Bos
-Alfred Mazure. Verzamelde Werken 1-15, uitgeverij Panda, den Haag, 2005-2009. Alle tot nu toe uitgebrachte banden, meest nog in cellofaan.-

verkocht € 340,00
kavel: 952
Lucky Luke
-Dupuis. 18 Nummers uit de reeks, waarvan 13 in eerste druk, meest in redelijk goede tot goede conditie. O.a. "het escorte", dl. 28, 1966, "in de schaduw der boortorens", dl. 18, 1962 en "de karavaan", dl. 24, 1964. -

verkocht € 120,00
kavel: 953
Favorieten reeks + Jong Europa
-28 delen uit de Favorieten reeks, van der Hout/Helmond + 10 delen uit de Jong Europa Serie, Helmond uitgave - en deel 8: De terugkeer van Chlorophyl, Lombard. Alle in goede staat.-

verkocht € 90,00
kavel: 954
De Grote Otter
-Hans G. Kresse, 1953. 80 p. Met vernieuwde achterzijde, gerest. kaft. + 7 x Erik de Noorman, Nederlandse serie, dl 6, 9, 11, 14, 16, 20 en 21 + 5 andere. Enkele wat beschadigd, meest in redelijk goede staat.-

verkocht € 70,00
kavel: 955
Dupuis
-Lot met o.a. 9x Guust Flater, 25x Robbedoes en Kwabbernoot, deels eerste of oudere drukken - en 6 andere. Meest in goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 956
Diverse strips jaren '50-'60
-Tom Poes en de Superfilm Onderneming, 2e serie no. 3, uitg. D.A.V.I.D., 1948 + De Avonturen van Bim en de Treinrovers, Piet van Elk, 1943 + Kappie op weg naar Hollywood + Kappie en de Automatische stuurman, De Muinck & Co, 1952-53 - en 22 andere-

verkocht € 100,00
kavel: 957
Diverse strips
-de Sliert, nr 1-4 + 3 doublures + Yoko Tsuno 4x, -en 36 andere Dupuis uitgaves + Asterix, Uderzo/Goscinny, 13 diverse uitgaves + Abn Bank, Strip Dossier, 1978. Mooi exemplaar + 6x Alex, J. Martin + 8x Lefranc, J. Martin + 7 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 958
Buck Danny
-Victor Hubinon, Dupuis. 40 delen uit de reeks waarvan vele in eerste of oude druk. In redelijk goede tot goede staat. O.a. De Petroleumgangsters, Dupuis, 1953. Klein scheurtje voor- en achterzijde kaft, verder goed ex. + In Korea, Dupuis, 1953. Rug ca. 3 cm besch. verder goed, etc. -

verkocht € 70,00
kavel: 959
Hergé - Kuifje
-De Wereld van Hergé, Benoit Peeters, Casterman, 1983. 318 p. geb. + Hergé en Kuifje verslaggevers. Van le petit Vingtieme tot het weekblad Kuifje. Philippe Goddin, Lombard, 1986. 256 p. geb. + 8 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 960
Enki Bilal
-Los Angeles, Bilal Christin, Autrement Albums, 1984. Gesign. en genumm. 382/1350 + gesign. zeefdruk + Er was eens een voorbijganger...dl 1-4, Dargaud, 1979 + Lady in Blue, Dargaud, 1986 incl. bijlage - en 8 andere. Alle in zeer goede staat.-

verkocht € 100,00