750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 961
The Carl Barks Library
-of Walt Disney's Comics and Stories in Color. Deel 1 tm 51. Gladstone, 1992-1996 +Gyro Gearloose, dl. 1-6 + Donald Duck Adventures, dl. 1-24. -

verkocht € 260,00
kavel: 962
Carl Barks - Uncle Scrooge Mc Duck
-Deel 1-56, Gladstone, 1996-98. Dl. 35 en 36 ontbreken, verder complete serie in goede staat.+ 14 andere en het Scrooge kaartspel in 56 kaarten.-

verkocht € 220,00
kavel: 963
Tardi
-De Stem van het Volk, Tardi/Vautrin, Casterman, 3 dln. 2002-03. Geb. in slipcase. + Loopgravenoorlog, 1914-1918, Casterman, 1993. Hc, 126 p. + Groensteen, Magic Strip, 1985. Nr. 14 van 150 luxe nrs., gesign. maar zonder de zeefdruk + 27 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 964
Blueberry
-Deel 1-20 in Hardcover, Dargaud, 1978-79. Inclusief Angel Face en Vogelvrij Verklaard + 6 delen sc. -

verkocht € 110,00
kavel: 965
Diverse Stripboeken
-Willy Vandersteen, bibliografie & biografie. Peter van Hooydonck, Rolf de Ryck, 2 dln in cassette + Blake en Mortimer, de Valstrik. E.P. Jacobs. Luxe uitgave, linnen hc, nr. 703/750, Dargaud, 1990 - en 17 andere-

verkocht € 70,00
kavel: 966
Donald Duck een Vrolijk Weekblad
-Geillustreerde Pers, 1952-1954. Eerste 3 jaargangen Donald Duck compleet. In redelijke staat, met wat roest rondom nietjes, wat scheurtjes en oneffenheden, soms wat los in kaft. Inclusief het gratis feestnummer uit 1954. -

verkocht € 500,00
kavel: 967
- Geillustreerde Pers, 1955-2011. 56 complete jaren, vrijwel geheel in zeer goede staat. Laatste 100 nummers nog gesealed. -

verkocht € 1100,00
kavel: 968
Marten Toonder - Originele krantenstrook Concordia
-1989. Oost-Indische inkt. Compleet verhaaltje in 3 platen, met transparant overklap-tekstvel. Super en Hieper hebben Bommelstein leeggeroofd en in brand gestoken. Maar geen zorg..heer Bommel was verzekerd bij Concordia. 12 x 34 cm, in passe-partout, in lijst.-

verkocht € 3600,00