750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 770
Todd McFarlane - The Hulk
-1988. Originele pagina 19 uit verhaal 342 van de Hulk. "FRAKAM", waarin Half-life zichzelf opblaast en de Hulk verdwaasd achter laat. Oost-Indische Inkt. 41 x 27 cm. -
€ 500 - € 900
kavel: 771
Carl Barks - Originele Tekening: Frederic Pintail Chopin
-Kleurpotloodtekening. 42 x 36 cm. 'Preliminary idea sketch'. Gesigneerd door Barks.-
€ 4000 - € 8000
kavel: 772
Moebius - Aquarel
-"Gebonden vrouw", 1998. 32 x 24 cm. Aquarel op potlood. Signatuur r.o.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 773
Piet Wijn - Puk en Poppedijn originele pagina.
-Laatste pagina van "Het Sufsop". Waar de koning het antisufsop in handen heeft, meester Dorrebol na een kwak op de grond Puk direct aan zijn huiswerk stuurt en de koning zich hardop afvraagt wat nu beter is, een lui en tevreden volk of vlijtig en ontevreden volk. -

verkocht € 1600,00
kavel: 774
Johnny Craig (1926-2001)- Originele pagina
-Ca. 1950. Hancock dringt de onderwereld binnen en krijgt gevechtstraining. Oost-Indische inkt. 56,5 x 38 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 775
Walter Molino - Erotische Strip Cover
-Gouache, originele voorkant Ero Strip. 35 x 25 cm. Handbeschreven doorzichtig overlegvel met aantekeningen van de tekenaar. -

verkocht € 100,00
kavel: 776
Oliviero Berni - Originele Cover Wallenstein
-Gemengde techniek, 36 x 25,5 cm. "L'eternal ennemi" in Wallestein nr. 8, "Il Demonio Indistruttibile". 22-12-81.-
€ 150 - € 250
kavel: 777
Dick Matena - Originele pagina Prediker
-Pagina 9. 41 x 29 cm. Oost-Indische inkt.-

verkocht € 140,00
kavel: 778
Carl Barks - Originele schets
-Schets van een groot aantal van de door Barks bedachte creaties. In blauw potlood, gesigneerd r.o. 12 x 36 cm. Dagobert Duck, Zwarte Magica, Willie Wortel, De zware Jongens, Mombie de Zombie, Guus Geluk, Govert Goudglans en anderen. -
€ 1500 - € 2500
kavel: 779
Regis Loisel & Jean Louis Tripp - Originele pagina Magasin Général
-2007. De originele pagina's 55 uit Les Hommes van zowel Tripp als Loisel voor dit samenwerkingsverband. Gesigneerd door beide auteurs/tekenaars. De pagina waarin Marie zich aanbied aan Serge..die haar afwijst. -

verkocht € 1600,00