750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 780
Piet Wijn - Origineel Werk
-Tekening in Oost-Indisch inkt, gepubliceerd als poster in de Jippo, 1982. Afmeting 28,5 x 43,5. Inclusief de pagina's in Jippo waar wordt uitgelegd hoe de Miereneter aan zijn lange snuit kwam, de poster zoals die ingekleurd in de Jippo verscheen en de Uitnodiging van het Stripmuseum uit 2005 voor de tentoonstelling van werk van Piet Wijn waarvoor de afbeelding werd gebruikt.-

verkocht € 3800,00
kavel: 781
Marten Toonder - Originele Strook Bommel
-Potlood met Oost-Indische inkt. 1964. Toonder stuurde sporadisch aan goede kennissen een afgekeurde strook. Deze strook is een verworpen tekening die volledig in potlood was gezet en dus klaar om geïnkt te worden maar waarvan perfectionist Toonder toch koos voor een in een andere compositie en zodoende de strook opnieuw indeelde, volledig hertekende en in inkt zette.-
€ 1250 - € 2000
kavel: 782
Jean Dulieu - Originele Aquarel
-Gregorius en de Donkerrode Bergkip. 10 x 14 cm. In passepartout in lijst. -

verkocht € 750,00
kavel: 783
Jean Dulieu - Origineel aquarel Paulus de boskabouter
-"Paulus, de professor en Gregorius duiken weg als de neushoorn het monster bestormt". Groot aquarel. Signatuur l.o. In passepartout in lijst. 14 x 18,5 cm-

verkocht € 1000,00
kavel: 784
Jean Dulieu - Originele Aquarel Paulus en Wawwa
-Opzet voor het boekomslag van Paulus en Wawwa. In zachte kleuren met boom Paulus en Wawwa nog niet ingekleurd. 16 x 11 cm in passepartout in lijst.-

verkocht € 1000,00
kavel: 785
De Aristocats Diorama
-Esso/Belvision, 1971. Kartonnen diorama van de rommelzolder inclusief piano, bed etc. 26 x 40 x 18 cm Met 15 figuren. + Cussons Disneyland Television set. Kartonnen doosje met draaischijf, ca. 1958. -

verkocht € 80,00
kavel: 786
Hergé - Les Couvertures de Tintin
-22 Serigraphies 60 x 80 cm. Limited 1500 ex. 1986/87/88. Casterman 87. Exclusief voor de Europese markt uitgebracht. Complete set van 22 zeefdrukken van alle covers van de Kuifje albums. Afmeting 80 x 60 cm per zeefdruk.-
€ 3000 - € 5000
kavel: 787
-Moulinsart, limited edition 2000, ca. 1987. Afmeting 80 x 60 cm. Set van 9 zeefdrukken van de covers van de originele uitgaves van Kuifje uit de jaren '30-'40. Met o.a. Le crabe aux pinces d'or en au pays des Soviets. -
€ 600 - € 1000
kavel: 788
Hardcovers
-De Incal van het duister, Moebius/Jodorowsky, Oberon, 1981. + De Incal van het licht, idem + VRT of 10 Jaar de Generaal, Oberon, 1981 - en 17 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 789
Henk Kuijpers - Franka
-Opzet voor de cover van het Monster van de Moerplaat 1982. Uitgewerkte potloodtekening, later gesigneerd r.o. 38 x 33 cm.-

verkocht € 400,00