750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 790
Willy Vandersteen - De avonturen van Suske en Wiske : De Rammelende Rally
-Uitgave Toeristische Federatie van de Provincie Antwerpen. Eerste reclame-uitgave van Suske en Wiske, 1957. Geniet, 32 p. -

verkocht € 125,00
kavel: 791
Daan Jippes - Donald Duck "Serenity Serenade"
-2006. Originele pagina in 2 delen, bestaande uit een grote bovenplaat en een onderplaat met 4 beelden. Gepubliceerd als verhaal 322. Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Signatuur r.o. 64 x 41,5 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 792
Michetz - Originele schets
-Potlood/penschets Samurai. Uit vroege periode met oude signatuur, ca. 1996. 36 x 27 cm.-
€ 160 - € 300
kavel: 793
Michetz - Origineel
-Voorstudie + 2 voorbeelden van de uitgewerkte tekening, een daarvan ingekleurd en de uiteindelijke tekening van opiumpijp rokende vrouw. 38 x 21,5 cm. -
€ 350 - € 500
kavel: 794
Piet Wijn - Dick Durfal
-2 Originele stroken van Dick Durfal, 1960. Oost-Indische inkt. - Even lijkt het uit te zijn met de avonturen van Dick Durfal en zijn Oom, wanneer een tijger hun gevangenis binnendringt. "Griete Meloeris!! W...wwe z..zijn het haasje , Dick! Die Poes ziet er bar hongerig uit...." Gelukkig wordt het traliehek juist dan opengeworpen..-
€ 350 - € 550
kavel: 795
Marten Toonder - Tom Poes en het Kukel
-Toonder Studio's, 1984. Script voor de nooit uitgebrachte tweede avondvullende tekenfilm van Toonder, het Kukel. De gebonden editie was bestemd voor het werven van de benodigde geldschieters/investeerders. Er werden daarnaast extra 15 luxe Romeins genummerde exemplaren gedrukt. Dit is daarvan nr. VI . -

verkocht € 470,00
kavel: 796
Marten Toonder/Piet Wijn - Originele tekening Koning Hollewijn
-Strook 1009 uit verhaal Koning Hollewijn en de Thesaurier. Toonder Studio's, 1957. Ingelijst achter glas. 35,5 x 11,5 cm. Oost-Indische Inkt. Met Koning Hollewijn, Minister-president drs. Dreutel en secretaresse Wiebeline Wip.-
€ 900 - € 1300
kavel: 797
Piet Wijn
-11 Nummers van het Spaanse stripblad 3-amigos, 1960 met een verhaal van Aram: "Los Tesoros de Bagdad." + 5 nrs. tijdschrift Bernadette, 1956, met Aram verhaal " Aram, le Chevalier" -

verkocht € 40,00
kavel: 798
Pilamm De Blijde Boodschap
-Casterman, 1948-1950. Compleet in 4 delen. -

verkocht € 120,00
kavel: 799
De Avonturen van de Janmaat en de Sinjoor, De Baard en de Kale.
-Uitgave Robbedoes, Antwerpen, 1942. Geb. uitgave met linnen rug, 152 pag. 38, 5 x 28 cm. -

verkocht € 800,00