750-968 Strips

veiling / 8 november 2011
kavel: 810
Garry Verth
-Alden McWilliams/Oskar Lebeck, A. Teeuwen, 1960-61. Zw.w., geniet. 9 van de 12 deeltjes, (dl. 1,2 en 4 ontbreken). In goede staat.-
€ 50 - € 100
kavel: 811
Kim de held van het Oerwoud.
-Hansrudi Wascher, Metropolis, 1960. Bijna complete serie, met 44 van 46 deeltjes. (dl. 2 en 28 ontbreken) Meest in goede staat, op enkele een naam geschreven of kleine besch. Zw.w., geniet. + 13 deeltjes Akim, Walter Lehning, 1954-1958. Enkele deeltjes wat besch., meest in goede staat. -

verkocht € 180,00
kavel: 812
Donald Duck - Reclame nummer 1966
-Geill. pers, 32 pag. Zonder extra inlegvel. Met speciaal voor dit boekje getekende verhaal Tom Poes en de Doe-het-zelver. -

verkocht € 130,00
kavel: 813
Jean Dulieu (1921-2006) - Originele houtskooltekening
-J.A.D. Ingres - naar het zelfportret van Ingres uit 1835. 14 x 20 cm. Ingelijst.-

verkocht € 750,00
kavel: 814
Jean Dulieu (1921-2006) - Originele potloodtekening
-Henry James, 1843-1916. Schrijversportret, met signatuur r.o. jean Dulieu, 1986. Ingelijst.-

verkocht € 750,00
kavel: 815
Berck - Originele pagina
-1962. Uit het eenmalige verhaal Panchico. Gepubliceerd in Kuifje weekblad. Pagina 34. In 2 halve delen onder elkaar. Oost-Indische inkt. 48 x 34,5 cm in lijst. -

verkocht € 300,00
kavel: 816
Dick Briel
-5 originele schetsvellen Professor Palmboom. Oost-indische Inkt met bruine steunkleur. 13,5 x 20 cm per stuk. Opzet voor het Diderot Katern.-

verkocht € 110,00
kavel: 817
Dick Briel
-Origineel werk. Oscar Wilde, openingspagina en tweede pagina van dit niet uitgebrachte verhaal, Oost-Indische inkt, 29 x 19 cm. + 2 losse uitgewerkte tekeningen van Professor Palmboom en een a4 vel met figuren, waaronder Palmboom. -

verkocht € 170,00
kavel: 818
Marten Toonder - Affiche Simple Simon
-Daily or Weekly. Zeer zeldzaam affiche voor de buitenlandse markt. Ca. 1946, met de gag Simple Simon van Wim van Wieringen, die voor de Toonder studio's werkte. Uitg. Marten Toonder Studio's Reguliersdwarsstraat 9, Amsterdam. 50 x 65 cm. Gevouwen, achter glas.-
€ 800 - € 1200
kavel: 819
Uderzo - Originele tekening Asterix
-Dedicase uit de jaren '70 afkomstig uit een prive-collectie. -

verkocht € 700,00