200-322 Oude Boeken

veiling / 8 november 2011
kavel: 261
Levens der Uitnemende Krygsoversten, Zoo Griexe, als andere
-In 't Latyn beschreven door Cornelius Nepos (Emilius Probus) Versiert met 10 portretten. Vertaling F. v. H. 4e dr. Met biografie van de auteur, verbetert door D. van Hoogstraten. Amsterdam, Salomon Schouten, 1745. (2), 252 p.-

verkocht € 50,00
kavel: 262
Magazijn van Tuin-Sieraaden
-Of Verzameling van Modellen van aanleg en sieraad, voor groote en kleine lust-hoven, voornamelijk van dezulke die, met weinig kosten, te maaken zijn. Getrokken uit de voornaamste Buitenlandsche werken, naar de gelegenheid en gronden deezer republiek gewijzigd, en met veele nieuwe platte gronden en sieraaden vermeerderd, door G. van Laar, Amsterdam, Johannes Allart, 1802. Deel I p. 1-56. Deel II p. 57-88 met in totaal CXXVIII handgekleurde paginagrote platen. -

verkocht € 540,00
kavel: 263
Les Aventures de Télémaque
-Tome I & II in 1 band, XXXV, 255 + 240 p. met LXXI kopergr. 4to, gebonden in rood halfleder.-

verkocht € 70,00
kavel: 264
Bataafsch Revolutie- en Alliantie-spel
-Amsterdam, by de Meeste Patriotsche Boekverkoopers, en verders alom, ca. 1795. 50,5 x 35,5 cm. In passepartout.-

verkocht € 300,00
kavel: 265
Laurens Janszoon Coster
-Centsprent, 18e eeuw. Speghel onser behoudenisse rechtvaerdiche tvele(..) Met afbeeldingen van het leven van Coster, dobbelstenen en in het midden van de prent zijn tombe. -

verkocht € 120,00
kavel: 266
Nieuwe Post of Reizigers-spel
-Handgekleurde centsprent. Verklaring van het nieuwe vermakelijke Diligencen-Spel, Zutphen, ter boekdrukkerij van W.C. Wansleven, ca. 1800. -

verkocht € 200,00
kavel: 267
Postspel
-Ca. 1900. Gelithografeerd spel met 30 velden en kinderen die post rondbrengen. Zonder spelregels. 39,5 x 44,5 cm. In passe-partout.-
€ 30 - € 50
kavel: 268
Nederlandsch-Indisch oorlogsspel
-Premie op Warendorf's Geillustreerde Familiekalender 1903. Amsterdamse Boek- en Steendrukkeerij vh. Ellerman, Harms & Co. -

verkocht € 240,00
kavel: 269
Nederlandsch Ganzespel
-Mindermann & Comp. te Amsterdam, ca. 1800. 63 speelvelden. Met verklaring onder de prent "Elk der medespelende Perzonen geeft 6 of 12 Duiten, Cents of halve Cents in de Kas (..)". 35 x 30 cm. In passe-partout.-

verkocht € 300,00
kavel: 270
Lottospel
-Houtsnede, Rotterdam, J. Hendriksen, 1820. Spel dat met dobbelstenen en penningen gespeeld dient te worden. Spelregels aan onderzijde. 50 x 38 cm. In passe-partout.-

verkocht € 180,00