323-399 Varia

veiling / 8 november 2011
[323 - 332] [333 - 342] [343 - 352] [353 - 362] [363 - 372] [373 - 382] [383 - 392] [393 - 399]
kavel: 323
Ansichten WOI
-Lot met ca. 350 ansichten mbt. WOI, waaronder fotokaarten van groepen soldaten en gebombardeerde huizen. Meest buitenlands. In 2 albums.-

verkocht € 180,00
kavel: 324
Jubileum-album Zetter/drukker J.J. Grund
-1936-1983. Ringband album, ca. 130 p. Vol druksels en origineel werk zoals een montage voor Zwaluw Lucifers en diverse folders Rotaprint. -
€ 60 - € 100
kavel: 325
Leiden: Jubileum Kapitein Bestelink Doelenkazerne "Koksschool", Genie Constructie
-Foto album tgv het 40-jarig jubileum van Genie-kapitein Bestelink, 1952. 72 p. met meer dan 100 foto's van o.a. het kazernegebouw, de opbouw van de diverser andere gebouwen als het cantinegebouw en het legeringsgebouw. -

verkocht € 50,00
kavel: 326
Avro Kalender 1941
-Fraaie kalender met 12 maandplaten en 24 platen telkens 15/16 dagen en een afbeelding mbt. de AVRO. Op karton. -
€ 35 - € 70
kavel: 327
Ons Tientje
-Erik van der Kam. Een necrologie over het tientje door drs. E. van der Kam onderzoeker papiergeld bij het Geldmuseum. 2007, Distelkamp Arethusa Pers, Dodewaard. Nummer 33 van 225 exemplaren, gebonden in half leder met papieren platten en lederen kapitalen, waarvan in de band een gouden en een zilveren tientje is verwkert en in de uitslaande pagina een origineel papieren tientje is gestoken. In kartonnen schuifhoes. 116 p. gesign. door auteur en drukker. -
€ 300 - € 500
kavel: 328
Marilyn Monroe Scrapalbum
-Zelfgemaakt oblong album, ca. 1958-1962. 40 pagina's gevuld met foto's uit bladen en kranten uit de tijd. -
€ 40 - € 70
kavel: 329
Vervoer- en transport: Een kwart Eeuw D.A.M. bedrijf, 1920-1945
-Een Herinneringsbeeld, Mr. A.T. Vos, Appingedam, 1945. Geb. 65 p., linnen band.-

verkocht € 90,00
kavel: 330
WOII
-The War Illustrated, edited by Sir John Hammerton. Geniet, 36 p. Lot van ca. 150 nummers van dit oorlogstijdschrift. -

verkocht € 70,00
kavel: 331
De Wereld Binnen Handbereik
-Nederlandse kunst- en rariteitenverzamelingen, 1585-1735. 2 dln. Verschenen t.g.v. tentoonstelling met dezelfde naam, 1992. Waanders, Zwolle/ Amsterdam, Historisch Museum, 1992. 368; 215 p. gebonden met s.o. Deel 2 is de catalogus, 215 p. -

verkocht € 70,00
kavel: 332
Architectuur: Rotterdam tot het einde van de Achttiende Eeuw. De ontwikkeling der stad
-L.J.C.J. van Ravesteyn. W. Zwagers, 1933. 207, (4) p. Compleet met als bijlage 3 uitvouwbare kaarten. Blauwlinnen band met goudopdruk en bandontwerp van van Ravesteyn.-
€ 50 - € 80