1-45 Kinderboeken

veiling / 8 november 2011
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 45]
kavel: 1
Theater
-Onbek., ca. 1910. Van plaat gemaakte circusvoorstelling.-
€ 40 - € 80
kavel: 2
De Kleine Nimrod
-W.F. Oostveen, I. de Haan, Haarlem, ca. 1900, 17 p. Enkelzijdig, lith. ills. in de tekst, geb. met linnen rug.-

verkocht € 60,00
kavel: 3
El Pintor's Zauberbuch von 1001 Nacht
-Godfried Bomans, 1941. Leporello met 3 opklapbare taferelen uit sprookjes van 1001 nacht, K-nummer K390. -
€ 60 - € 120
kavel: 4
Kinderboekenweek 1950 - Foutentekening
-Rein van Looy, CPNB, 1950, 24 x 32 cm. Druk Cloeck en Moedigh, Amsterdam.-

verkocht € 200,00
kavel: 5
De koddige avonturen van Boffie met Albert Heijn's koffie
-43,(1) p. (incl. omslag), (kleuren) illustraties, orig. hardkartonnen oblong omslag.-

verkocht € 40,00
kavel: 6
Moeders ABC
-I. de Haan, Haarlem, geen datum (ong. 1900), (8) p., chromolithogr. illustraties en omslag.-

verkocht € 130,00
kavel: 7
Christelijk hand-gebedenboekje; en ABC voor kinderen
-A. Mulder, Pekela, 14,(2) p. (incl. omslag), 3 kleine houtgravures. -
€ 60 - € 100
kavel: 8
Het leelijke jonge eendje
-H.C. Andersen, C.M. van Gogh, Amsterdam, 1893, XXXI p., lithogr. Th. van Hoytema, gebonden als een blokboek, orig. kart. omslag. - Eerste pagina's met kleine schade in marge, verder een mooi exemplaar. Bijgevoegd: Werk van Th. van Hoytema. Openbare veiling in de Brakke Grond Nes 53, 24 April 1900. Veiling catalogus met prijzen toegevoegd in potlood. -

verkocht € 230,00
kavel: 9
Kerstboek voor Jong Holland
-Uitg. J. Waltman, Maassluis, 1912-1917. Tweede, derde, vierde en zevende kerstboek. 4to, 24 p. per deel. Onder redactie van Dr. C.E. Hooykaas met bijdragen van o.a. Chr. Doorman, Henri√ętte Blaauw, C. M. van Hille-gaerth√©, tekeningen van oa. B.J. Midderigh-Bokhorst.-
€ 40 - € 70
kavel: 10
Ben ik 't nou, of ben ik 't niet?
-C. Marschak, servire "de Baanbreker", den Haag 1930. Ills. in kleurenlith. van Konaschewitch. Geniet, enkele minimale vlekjes, goed ex. + C. Honigh - Laatste Kijkjes In 't Rond, prentjes van Kate Greenaway, Schiedam, H.A.M. Roelants, ca. 1885 met verhaaltjes als de slokop en van twee visschertjes. Kleurenlith. 24 p. Binnenwerk iets lossig in band, verder mooi exemplaar.-
€ 60 - € 100