529-599 Curiosa

veiling / 8 november 2011
[529 - 538] [539 - 548] [549 - 558] [559 - 568] [569 - 578] [579 - 588] [589 - 598] [599 - 599]
kavel: 549
Documentenkist
-18e eeuw, ovalen houten documentenkist met ijzeren beslag. 57 cm. lang, 24 cm. hoog. Met hengsel en slot met sleutel. Bijzonder fraai en in goede conditie.-
€ 350 - € 650
kavel: 550
Fries Knottendoosje
-Houtgesneden knottendoosje, gedateerd "Anno 1746. 17 x 11,5 x 6 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 551
Japanse Lucifermerken
-Album met ca. 475 hoofdzakelijk begin 20e eeuwse Japanse lucifermerken. -

verkocht € 170.00
kavel: 552
Vaticaan - Eerste dag enveloppen
-Collectie van ca. 150 eerste dag enveloppen, vrijwel alle uit 1963-64. Met onderwerpen als bezoeken van staatshoofden of de kroning van paus Paulus VI. In een album gestoken.-
€ 150 - € 250
kavel: 553
Vergiftenkastje
-Origineel houten vergiftenkastje, Duitsland, ca. 1800. Met daarin lades met ruimte voor Gift-bücher, Arsen(icum), Quecksilber Präparate, Strychnin, Cyankali, Schweinfurter Grün en Phosph. Latwerge. Zwart met witte lettering. 25 x 55 x 53 cm. Ophangbaar, met sleutel.-

verkocht € 440.00
kavel: 554
Aardewerken Boekensteunen
-Nimy, België. Boekensteunen met waaiervormversiering. Blauw-beige craquelé. 16,5 x 17,5 x 10,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 555
Bonbondozen jaren '20
-A. Driessen, bonbondoos in vorm van een damspel, inclusief damstukjes. Unicon Chocolates, papieren doosje met jugendstilillustratie op bovenzijde, doosjes van Besndorp, De benkende Leidsche Vruchten-Borstplaat- en 19 andere, alle van dun hout of papier/karton + een handelscatalogus met foto-afbeeldingen van pralineverpakkingen, ca. 1930, 16 p. -

verkocht € 140.00
kavel: 556
Globe met maan
-Erdglobus gezeichnet von H. Kiepert, Berlin. Verlag von Dietrich Reimer, 1886. Stich v. J. Salzer, druck I. Kraatz. Hoogte 42 cm., op houten sokkel met metalen afwerking. -

verkocht € 300.00
kavel: 557
Telescoop
-Uitschuifbaar op houten statief. Totale lengte, uitgeschoven, 79 cm. Ongemerkt, eerste helft 20e eeuw. -

verkocht € 100.00
kavel: 558
Arnhem Spel
-Aernhem 1233-1933. Aan de Schooljeugd aangeboden bij het Zevende Eeuwfeest. 63 x 55 cm. in passe-partout.-

verkocht € 100.00