529-599 Curiosa

veiling / 8 november 2011
[529 - 538] [539 - 548] [549 - 558] [559 - 568] [569 - 578] [579 - 588] [589 - 598] [599 - 599]
kavel: 579
Elisabeth Gerst - Spaarpot
-"Jonas Waardig, hij Spaarde Aardig". Hoogte 17 cm. -
€ 110 - € 220
kavel: 580
Medaillon in de vorm van een boek
-14 karaat goud, met foto's van kinderen. 21 x 18 x 2 mm. -

verkocht € 160.00
kavel: 581
Gouds Plateel - Vaas
-Plateelbakkerij Regina, decor Enica. Ca. 1920. Hoogte 19 cm. -
€ 50 - € 80
kavel: 582
Jan Snoeck (1927)
-"Gespleten Persoonlijkheid", 2001. Gemaakt voor Witteveen + Bos. Binnenzijde gesigneerd. 2-delig. Hoogte 16,5 cm. -
€ 80 - € 130
kavel: 583
Aart van Dijkhuizen - Amphion
-Brons, eerste helft 20ste eeuw, hoogte 20 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 584
Amsterdamse School juwelen
-Armband (17 cm.), ring en broche. Zilver, alle met carneool. Ca. 1920.-
€ 90 - € 140
kavel: 585
Toverlantaarn
-Hoca Projector, bakelieten toverlantaarn in doos + 25 filmrolletjes, met o.a. Piekkie Pienter, Sjors van de Rebellenclub en Kapitein Rob: Lupardi I,II en III. -

verkocht € 40.00
kavel: 586
Blik City Bonbons
-Onder controle van het laboratorium docter van Hamel Roos en Harmens, Amsterdam, ca. 1925. Art deco. Diameter 26 cm.-
€ 40 - € 80
kavel: 587
Scheepvaart
-Blik Holland-Friesland Lijn, Amsterdam-Lemmer. Gelithografeerd blik, ca. 1900. 22 x 11,5 x 8,5 cm. Met voorstellingen aan alle zijden en Jugendstilmotieven aan buitenzijde. Wat slijtage en roestplekjes, vrij goed exemplaar.-

verkocht € 120.00
kavel: 588
Reclameblikken en verpakkingen
-Bensdorp Chocolade, 10 kleine negertjes. kartonnen doos, gerest, maar met de orig. afbeeldingen. + Nib-bo Chocolats van Houten, kartonnen illustratieve verpakkingsdoos, ca. 1925. + P. W. Akkermantz, De beroemde Piets borstplaat, Dordrecht. ca. 1910, rond blik - en 9 andere.-

verkocht € 130.00