437-460 Affiches

veiling / 8 november 2011
[437 - 446] [447 - 456] [457 - 460]
kavel: 437
Kinderpostzegels. A. van Dobbenburgh.
-Voor het kind want derzulken is het hemelrijk. Amsterdam, Senefelder, 1942, 24x15 cm. + 2 vergelijkbare affiches.-
€ 40 - € 80
kavel: 438
Gebr. Teeuwen Tegelen.
-Vier affiches voor bouwmaterialen, 9,5x21 cm., 2x met prijslijst op achterzijde.-
€ 60 - € 100
kavel: 439
Werkspoor N.V. Amsterdam.
-Twee fotomontage affiches, (ca. 1935), 29,5x21 cm.-

verkocht € 130,00
kavel: 440
Acht Dagen te Parijs 1900
-Gids van de Nederlandsche Vereeniging van Liefdadigheid te Parijs. Litho De erven j.J. Tijl, Zwolle. 82 x 63 cm. Licht verkleurd en 3 hanggaatjes bovenzijde, verder goed. In lijst. -
€ 100 - € 220
kavel: 441
"Le Papier"/ "Four a Terre Cuite"/ "Le Haut-Fourneau"/ "Le Fer"/ "La Houille"/ "Le Tissage".
-Collectie van 6 gelithograveerde "beroepen-platen" in kleur, met tekst in het Frans, 59x47 cm., door E. Deyrolle, Parijs, (laat 19de eeuw).-

verkocht € 120,00
kavel: 442
"Heute Bock"/ "Heute Bockbier"/ "Heute Slachtfest!".
-Collectie van 5 reclame posters ter promotie van bier en vlees (4x kleur), 55x44 cm., in de hoekpunten bevestigd aan kartonnen ondergrond.-
€ 40 - € 70
kavel: 443
Sneeuwwitje
-Jacob Jansma, Centra Film, Dordrecht, ca. 1942. 70 x 50 cm. K nummer 303 + Het Ganzenhoedstertje, eveneens Jansma - en 2 andere Filmaffiches uit dezelfde tijd: De Kikvorsenkoning en Het geheim van den Robijn.-
€ 125 - € 250
kavel: 444
Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg Maatschappij 50 jaar na haar oprichting in 1881-1931.
-Gelithografeerd affiche ter gelegenheid van het 50 jarig jubileum van de N.Z.H.T.M., 35,5x64 cm., gedrukt in rood en groen door Van Daalen & Mes, Haarlem.-

verkocht € 40,00
kavel: 445
Affiches
-Dubout, Editions Michele Trinckvel, 1993. 166 p. gebonden. + The Beggarstaff Posters: The work of James Pryde and William Nicholson, Colin Campbell, Barrie & Jenkins, London, 1990. 128 p. Geb. met s.o. + Steinlen: Plakate Oeuvre-Katalog. Bargiel en Zagrodzki, Wasmuth, 1987. 120 p. Geb. met s.o. - en 10 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 446
Koffie-Thee, Kanis & Gunnink, Kampen
-ca. 1947. 60 x 44 cm. In 3 dln gevouwen. -

verkocht € 70,00