LOT 612
SOLD €70,00

[Railroads] Seven 19th-century titles: (1) Iets over spoorwegstations te Amsterdam

bij den Dam, door Gosewinckel. Met een kaart. Amsterdam, G.L. Funcke voor rekening van de schrijver, (1873), 15 p., with large folding, lithographed plan, original cardboard with cloth back.

Map bound the wrong way around and in two parts; (2) Iets nieuws over de plaatsing van het Centraal-Station. Amsterdam, de Erven H. van Munster & Zoon, 1865, 22 p., original clothbacked cardboard and printed "Van den schrijver" on front board; (3) Een Amsterdamsch spoorwegbelang door Mr. J.G.A. Faber. Overgedrukt uit de Purmerender Courant van 24 Aug. Purmerend, J. Schuitemaker, 1875, 16 p., original clothbacked cardboard; (4) Beschouwing van het plan van een Centraal Spoorweg Station te Amsterdam. Door de Kamer van Koophandel en Fabrieken aldaar opgemaakt. Amsterdam, J. Leendertz, 1867, 39 p., original clothbacked cardboard. And with 3 similar other works (1864-1865). All titles with scratched-off library stamps and smaller defects. (total 7)