LOT 877
SOLD €190,00

[Netherlands. Wall maps] Nieuwe kaart van het Koningrijk der Nederlanden

op de schaal van 1/ 200.000. Vervaardigd naar de Groote Topographische Kaart van het Ministerie van Oorlog. Onder toezigt van de H.H.E. Olivier Dz. en P.H. Witkamp. Lithogr. map w. handcol. outlines on 6 loose sheets, each measuring 64 x 77.5 cm. The Hague, J. Smulders & Cie for C.L. Brinkman in Amst., 1878.

A few foxed spots, sm. imperfections in (wide) blank margins. (total 1 map on 6 sheets)