Koekfabriek 'De Nederlander B.J.Lindeboom', Amsterdam 6 puzzle plates
Ca. 1910. Een Germaansche Hoeve, Rechtsgeding in de Middeleeuwen, Ido de Minstreel, Een Steekspel, Boeren en Landsknechten and Volksoffer (1813). 6 lithogr. puzzle plates in orig. box. Box sl. damaged along edges. Otherwise in good condition.