veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[62] [63] [64] [65] [66]
kavel: 64 verkocht € 160.00

Het nuttige prentenboek, waarin de spelende jeugd door fraaije platen en bijschriften en onderhoudende vertellingen geleid wordt tot (...).

Leiden, D. Noothoven van Goor, z.d. (1858), VI, 228 pag., 25 grote handgekl. gelithogr. platen, halfmarokijn uit de tijd, quarto.
Af en toe roestvlekkig, band in matige staat. Maar inclusief orig. prospectus.