Gerard Wernars, CPNB, 1954. 45 x 65 cm. Framed under glass.
Bijvoegsel Vakblad voor de Bouwbedrijven, Misset, Doetinchem, 1936. Texaco station. Design architectenbureau B.J. Meerman-J. vd Pyll. 40 x 51 cm. Fold in centre.
Offset lithography, 101 x 70 cm.
Screen print, 101 x 70 cm.
's Gravenhage, 24 april t/m 3 mei 1925. Design Jan de Quack, Print. vh. Dieperink & Co, Amsterdam. 87 x 61 cm.
Weldadigheids-Postzegels 1-31 dec. 1926. Voor het Kind. Print Senefelder Amsterdam. 68 x 49 cm.
De Amsterdammer. Weekblad voor Nederland. Blijft aan de Spits der Weekbladen. Publication by Holkema en Warendorf, Amsterdam, 1920. 78 x 51 cm.
Ca. 1948. Dutch edition of the film poster. Offset print N.V. Drukkerijen Laport & Dosse, Amsterdam. 80 x 54,5 cm.
Levensverzekering Mij Holland, Amsterdam. Ca. 1900. Lithography by Leer, Amsterdam. 107 x 63,5cm.
LIFE / Yves Klein La vie en bleu. Avril 3, 1962. 89x66 cm. Carton. Signed. Framed under glass.
Meer bromfiets voor veel minder geld! De Quickly-S. Ca. 1962.
Mittwoch, den 20 januar 1909. Auf mehrseitigen Wunsch: Aschenbrödel. 48 x 32 cm.