veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 847-869 Bladmuziek
[850] [851] [852] [853] [854]
kavel: 852 verkocht € 110.00

Willy Sluiter (1873-1949)

Lot van 38 Music Sheets met illustratie op voorzijde van Willy Sluiter, meest met woorden & muziek van J.P.J.H. Clinge Doorenbos, uitgegeven bij Scheltens & Giltay, Amsterdam 1920-25.
Enkele licht beschadigd, meest in goede conditie.
(totaal 38)