LOT 69
SOLD €240,00

[Amsterdamse Schouwburg] Tooneel Decoratief

Voorgesteld in op steen geteekende platen door F.J. Pfeiffer Jr. in leven Tooneelschilder en Decorateur van den Amsterdamschen Schouwburg. Met portret en dichterlijke bijschriften van J.J.van Lennep en eene levensschets door E. van Ernst Koning. Amsterdam, E. Weddepohl, 1845. 10, (34) pp. With 8 elevated lithographs by Pfeiffer. 4to, gilt-stamped cloth.

Some rust stains, some wear on spine, apart from that good copy.