LOT 70
SOLD €50,00

In de Kalverstraat.

J. Ter Gouw - Een drietal losse bladen uit de geschiedenis van Amsterdam. Amsterdam, W.H. Zeelt, 1866. 74 p. Cardboard wrapping with 2 chromolithos. Rust stains. Spine repaired with tape. + Lodewijk de Geer. Eene bijdrage tot de handelsgeschiedenis van Amsterdam, in de zeventiende eeuw. 's Gravenhage en Amsterdam, De Gebroeders van Cleef, 1841. 190 p. Cartonnized. With portrait. Spine broken, inside good.

+ 2 others (4 in total)