veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[494] [495] [496] [497] [498]
kavel: 496 verkocht € 460.00

[Schermen] Escrime, contenant quatorze Planches.

[Door Angelo]. Sectie uit de folio editie van de Encyclopédie van Diderot en d'Alembert, (Parijs, 1765), 15 letterdruk tekstpagina's en 15 gegraveerde platen door B.L. Prévost (8x) en A.J. Defehrt (7x), in contemporaine stijl gebonden in modern halfleer met vergulde rug, folio (goed exemplaar met minieme defectjes).
Vroege, Franse vertaling met kopieën van de oorspronkelijke platen van Angelo's beroemde schermboek, waarvan de eerste druk verscheen in Londen, 1763.