LOT 421
SOLD €100,00

[Studentica] Het vijfde halve eeuwfeest

van de stichting der hooge schole te leijden in den jare 1575 gevestigd, plegtig gevierd op den 8sten Februarij 1825 en volgende dagen. J. Roemer, Leijden, C.C. van der Hoek, 1825.

8vo., half-leather, gilt-stamped title on spine, title with ill. vignette, (36),164 pp., with a large folding engraving by L. Springer and D. Veelwaard of the festive parade. Together with: Gedenkboek van het derde Eeuwfeest van Leidens ontzet, J.M.E. Dercksen, Leiden, De Breuk & Smits, 1875 with 8 colour lithos and var. appendices, endpaper and 1 litho loose. (2 in total)