LOT 322
SOLD €80,00

Camera Obscura

Hildebrand [Nicolaas Beets]. Haarlem. Erven F. Bohn. 1840. 2nd ed., cloth. Title with lithograph by J.W. Kaiser, 254,(1) pp., shabby copy with water stains. Combined with: Waarheid en Droomen. Jonathan [Johannes Petrus Hasebroek]. Haarlem. Erven F. Bohn. 1840. Cased marbled cover, title with lithograph by J.W. Kaiser. 263,(1) pp.

+ Bijdragen tot de geschiedenis der wetenschappen en letteren in Nederland. Johannes Pieter van Capelle. Amsterdam. Johannes van der Hey. 1821 + C.F. Gellert's Leven. J.A. Cramer. Amsterdam. Pieter Meijer. 1774 + Gedenkzuil op het graf van Jacobus Bellamij. Haarlem. Wed. A. Loosjes Pz. 1822. (total 5)