Reizen: Laatste reis van Ida Pfeiffer naar Madagaskar, door Duitschland, Nederland, de Kaap en Mauritius.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Voorafgegaan door eene korte levensschets der schrijfster, volgens hare eigene aanteekeningen. Naar het Hoogduitsch. Utrecht, J.G. Broese, 1862. 235 pag.
Rug en randen vertonen wat slijtage, wat roestvlekken binnenzijde.