LOT 151
PASSED

Judaica: Dissertatio de Terrae Filiis Apud Judaeos, ad illstranda varia S.S.Loca, Prima et Altera. (..) D. Francisco Burmanno,

This item contains no English description. See the Dutch description: emo Lucius Vriemoet. Die 14. Junii. Trajecti ad Rhenum, apud Guilielmum vande Water, Academiae Typographum. 1719. Dissertatie over de hebreeuwse term Am Ha-arets; volk des lands, over de ongeletterde en niet geheel volgens de Joodse wet levende israeliet.