Compleet. Voor- en achterkant is behoorlijk beschadigd, binnenwerk zit los, maar de afbeeldingen verkeren in goede staat.
This item contains no English description.
See the Dutch description:
Dordrecht, De Leeuw en Krap, 1792. (VI)142p. Orig. gemarmerd papier.