LOT 349
PASSED

N.V. v/h Talens & Zoon Apeldoorn; Van Cirkel en Vierkant.

This item contains no English description. See the Dutch description: S.M. Bouman van Tertholen, Serie C, 1928. Gekleurde figuren op te plakken met Talens Gluton voor School en Huis. Met serie 41-60 in 2 sets; een full-colour en een om figuren op te plakken. Set compleet met handleiding, figuren en dubbele serie kaarten.

Doosje licht beschadigd aan zijkant en rond sluiting.