LOT 314
PASSED

Plaatjesalbums; Verkade. Sprookjes 2. Zaandam, 1904 Compleet met alle ingestoken plaatjes.

This item contains no English description. See the Dutch description: Serie 25 t/m serie 48. Blok iets los in band. Enkele besch. Redelijk tot goed exemplaar.