LOT 824
SOLD €100,00

Maritime Telegraph Systems. Buoijs bearons, Tidal Signals etc. Zeldzame uitgave met alle afb. in keurenlithografie. 1890.

This item contains no English description. See the Dutch description:

Carlson, Victor. (Captain in the Merchant Navy). Stockholm, 1890. 41 pagina's met daarop vele honderden gelith. afbeeldingen van Bakens. Met gelith. dubbelpagina kaart van Zweden. Tevens fraaie advertenties toegevoegd.