LOT 853
SOLD €60,00

Het bouwen van de ark.

This item contains no English description. See the Dutch description: Het bouwen van de ark. Naar het Amerikaansch door Marie Hildebrandt. Met teekeningen van George A. Williams. Serie: Met schaar en lijmpot. Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Met gelithogr. afbeeldingen. Op de platen moest de koper afbeeldingen van dieren (en een paar mensen) plakken. Deze zijn ingeplakt. 20 p. Oblong. H. linn. met kartonnen platten. Enkele pag met tape gerestaureerd; geen tape op de plsten.