veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1606] [1607] [1608] [1609] [1610]
kavel: 1608 € 50 - € 80

Chris Lebeau

Portret. Lithografie, in steen gesigneerd, gedateerd 2 dec. 1915. 61 x 40 cm.