veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1552] [1553] [1554] [1555] [1556]
kavel: 1554 verkocht € 100.00

[Kubisme/fauvisme/Realisme] Lot van 10 uitgaven

Katalin von Walterskirchen. Maurice de Vlaminck: Verzeichnis des graphischen Werkes. Holzschnitte, Radierungen, Lithographien. Benteli Verlag, Bern, 1974. 280 pp. + Louis Valtat: Catalogue de l'oeuvre peint 1869-1952. Tome I. Editions Ides et Calendes Neuchatel, Paris, 1977. 324 pp. Gebonden met s.o. + Manel Mayoral. 35 Picassos. Galeria D'art Mayoral, Barcelona, 2008. 123 pp. Halflinnen + François Gromaire, Françoise Chibret-Plaussu. Marcel Gromaire: La Vie et l'oeuvre, catalogue raisonné des peintures. La Bibliotheque des Arts, Parijs, 1993. 303 pp. Gebonden met s.o. + Lewis Carroll, Marcelin Pleynet. Júlio Pomar: La Chasse au Snark. Éditions Galerie Piltzer, Parijs, 1999. Oplage van 400 ex. In slipcase, gebrocheerd met s.o. - en 5 andere uitgaven over m.b.t. Georges Braque en Juan Gris.
(totaal 10)