veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1864] [1865] [1866] [1867] [1868]
kavel: 1866 verkocht € 400.00

Hommage aan Max Ernst

Amsterdam, Raam 75, 1977. Nr. 14 van 100 mappen. Met werk van Jef Diederen, Martin Engelman, Frank Lodeizen, Lucebert, Jon Marten, Anton Martineau, Alex Sadkowsky, Jan Sierhuis, Shinkichi Tajiri, Dirk Vruggink.
Zeefdrukken door Hans Jansen, Amsterdam op Rives Papier 240 grs. Offsetdruk van Shinkichi Tajiri door het Dagblad van Noord Limburg, Venlo. Lithografie van Martin Engelman door Pieter Bramsen, Parijs op vélin d'arches 250 grs. Ontwerp map: Jon Marten. Afmeting map en platen 66 x 50 cm.