LOT 1511
SOLD €220,00

Kwadraatbladen

Lot with 17 kwadraatbladen: 1) 3 litho's - Mart Kempers, 1959; 2) Muziek en Techniek - Harry Sierman, 1960; 3) Organics - William Katavolos, 1961; 4) 50 jaar steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, 1961; 5) Schrijftaal II, samenstelling Simon Vinkenoog, 1963 (light wear to spine); 6) Philomene. Pim van Boxtel, P. Brattinga, 1966; 7) New Alphabet. Wim Crouwel, 1967; 8) Extra zending Schrijftaal, Henry Miller, Pieter Brattinga, 1967; 9) NU 2, Willem Sandberg, 1968 (incl. inlay); 10) Meisjes Alfabet, Anton Beeke, Ed van der Elsken, Geert Kooiman, 1970 (light traces of use to wrapper); 11) 16 kubussen en een speelveld – Wim Spreeuwers (concept), 1970; 12) Muziekpapier – Paul Reeuwijk (concept), 1970; 13) Liber Amicorum: steendrukkerij De Jong & Co 1911-1971 – Dick Bruna et al., 1971; 14) Cijfer – Pieter Brattinga, 1971; 15) House – Les Livine, 1971; 16) Schrijftaal III - Simon Vinkenoog (loose-leafed), 1971; 17) Topografische analyse van een bedrukt oppervlak – Aloisio Magalhães, Balthasar van der Ast, 1974.

(total 17)