SANCHO PANZA.
This item contains no English description.
See the Dutch description: De lotgevallen van Sancho Panza als goeverneur van het eiland Goedkoopenburg. Uit het Spaansch vertaald door Mej. D. Winkler, met een voorbericht van Dr. T.C. Winkler. Met 10 chromolithographien. Amsterdam, Gebr. Binger, 1872. 39 p. tekst + 10 kleurenlitho's. Orig. pap. omsl. Rug besch.