"DUBBELTJE BELGE."
This item contains no English description.
See the Dutch description: Ten Bate van het Nationaal steun en-voedingscomiteit door het "Dubbeltje Belge." A.Ost, Lithografie Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. Met datering en sign. Ost 15-7-XVI.
Randen aan achterzijde verstevigd. Exemplaar wat gekreukt besch. buiten beeld r.b.