LOT 497
PASSED

"DUBBELTJE BELGE."

This item contains no English description. See the Dutch description: Ten Bate van het Nationaal steun en-voedingscomiteit door het "Dubbeltje Belge." A.Ost, Lithografie Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. Met datering en sign. Ost 15-7-XVI.

Randen aan achterzijde verstevigd. Exemplaar wat gekreukt besch. buiten beeld r.b.