DE BETUWE TIEL: DE AVONTUREN VAN FLIPJE
This item contains no English description.
See the Dutch description: Oblong blauwe en oranje band, met complete sets filmstroken die ingelegd konden worden.
Beide albums volledig gevuld en in goede staat. (totaal 2)