[39] [40] [41] [42] [43]
kavel: 41 verkocht € 100.00

Lot van 4: schoolboeken, natuurkunde, nat. historie, geografie 18e en 19e eeuw

(1) Beginselen der land-beschryvinge tot het gebruik der jongheyd in het Nederland, getrokken uit M. Buffier. Gend, Wed. Jan Meyer, [1773]. Kl. 8vo, half-leer, opnieuw gebonden, titel met vignet, 301,(5) pp., gemarm. platten, naam voorm. eig. in hs. op schutbladen. (2) Grondbeginselen der aardrijkskunde in vragen en antwoorden (bovenstaand de Franse titel). J.W.L.F. Ippel. Amsterdam, Schalekamp, Van De Grampel en Hanssen, 1825. Papiergebonden, compleet met 6 uitslaande gekleurde kaarten in kopergravure (wereld- en werelddelen + Nederland). Div. kaarten met rafelrand; verder goed ex. (3) Natuurkundig schoolboek, 2e deel. Leiden, Deventer en Groningen, D. du Mortier, De Lange, Oomkens, 1812. Perkament, titel met vignet, los in band; matig ex. (4) Korte Natuurlijke Historie der dieren. Voor de jeugd. T. Kuyper Ez. Haarlem, Erven F. Bohn. Compleet met 8 litho's, zeer fijn handgekleurd. Alle kl. 8vo.
(totaal 4)