veiling / Veiling 22 Deel II. Strips en originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts dl. I / 1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I
[1759] [1760] [1761] [1762]
kavel: 1760 € 70 - € 140

12 diverse prenten: (1) Nico Bulder (1898-1964). (Christophorus).

Houtsnede, 25,5 x 20,5 cm., gesigneerd en gedateerd 1936 in potlood rechts onder, gesigneerd en gedateerd 1935 [sic] in het blok linksboven (marginale kreukjes).
(2) Cees Bolding (1897-1979). (Breiend meisje). Houtsnede, 37,5 x 20,5 cm., gesigneerd en gedateerd '27 in potlood rechts onder; (3) Idem. (Nettenboetsters). Ets, 25 x 32 cm., gesigneerd en gedateerd '41 in potlood rechts onder. Enigszins gebruind, met marginale scheurtjes en punaisegaatjes in de hoeken; blanco rechterbovenhoek beschadigd. En met nog 9 diverse andere, op één na alle gesigneerd in potlood, door Jörg Remé, J.C. Greive, Frederika Broeksmit, Thijs Buit, Bart Rosier, Hanny Ramaer (2x), Frans de Groen (Laurenstoren R'dam) en inclusief een geëtst portret van de filosoof Thomas Carlyle door Léon Michelin. (totaal 12)