[66] [67] [68] [69] [70]
kavel: 68 € 200 - € 350

[Schoolplaten/ Sinterklaas] Het vrije Stelonderwijs door J. Klootsema en A. Brands

Groningen, P. Noordhoff, 1911-1913. E.G. Schlette (ills.). Eerste serie plaat 2, 3, 7 en 8; Tweede serie plaat 2, 7 en 8. Lithografie op karton, 91 x 70 cm. Inclusief de zeldzame Sinterklaasprent.
Hoeken en randen sleets, marges licht vlekkig. Platen met lichte verkleuringen, verder goed.