[67] [68] [69] [70] [71]
kavel: 69 verkocht € 180.00

[Kinderprentenboeken] De kat van den Schach van Perzië

H.C.A. Campagne, Tiel, ca. 1880. Rug gerest., verder goed + De geschiedenis van een trouwen hond. Johanna's Prentenboek, uitgave Jan Leendertz., Amsterdam, 1885. Gerest. aan rug, plakbandreepje op voorplat, verder goed ex. + De Kleine Schipbreukelingen. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1880. Rug hersteld, wat kleine besch. in de marge van het omslag, verder goed - en 3 andere.
(totaal 6)